Як добре виходити на фотографіях

Вдалі фотографії додають впевненості в собі, і це важливо. Якщо ви належите до числа людей, які погано виходять на фотографіях, то ця стаття для вас.

Кроки:

1

Спробуйте зрозуміти, чому ви невдало виходить на фотографіях.
Подивіться на свої знімки і знімки інших людей і усвідомите, чому вони виглядають добре, а ви – погано. Причини можуть бути наступними:
Зйомка в тіні
Косметичні дефекти шкіри, вугри
Одяг і зачіска, які вам не пасують
Примружені або закриті очі
неправильний ракурс

2

Пам’ятайте, що якщо ви занадто прискіпливі і схильні до самокритики, щось не будете вважати вдалими навіть найкращі фотографії.

3

Приготуйтесь знімати і приведіть себе в порядок.
Дістаньте улюблений одяг, яка дійсно добре на вас сидить. Як правило, вигідніше всього виглядають однотонні сорочки. Визначте, які кольори найбільше підходять до тону вашої шкіри. Відмовтеся від божевільних принтів, які відволікають увагу від вашого обличчя. Розумно підійдіть до вибору вбрання: у деяких видах одягу ваше тіло може виглядати непропорційно.

4

Випробуйте різні варіанти зачісок, щоб з’ясувати, що підходить вам найбільше. Якщо у вас широке обличчя, спробуйте розпустити волосся. Це зорово звузить обличчя і зробить його більш пропорційним. І навпаки, якщо у вас некрупное особа, підійміть волосся і приберіть їх з лиця. Чубчик може візуально зменшити високий лоб.

5

Пам’ятайте, що ви унікальні і можете виділити гідності своєї зовнішності. Підкресліть їх!

6

Добраніч і солодких снів. За день до фотосесії постарайтеся добре виспатися. Якщо у вас темні кола під очима, покладіть на повіки два шматочки огірка. Чи не фотографуйтеся в стресовому стані – на знімках це буде помітно.

7

Відчувайте себе впевнено. Пишаєтеся собою. Якщо ви вважаєте себе негарним, то і на фотографіях не будете виглядати на всі сто. Посміхаючись для фото, посміхайтеся щиро. З натягнутою посмішкою ви будете виглядати дійсно непривабливо. Тому виглядаєте і відчувайте себе щасливим. Якщо ви соромитеся своїх зубів, навчитеся посміхатися з закритим ротом і “посміхатися очима”. Пам’ятайте, що ви можете експериментувати з будь-якими емоціями. Головне – постійно стежити за своїм тілом. Не намагайтеся приймати незручні і незручні пози – просто будьте собою і приймайте такі положення, які хочете. Не стримуйте свої емоції – повністю викладайтеся на зйомці.

8

Знайдіть відповідне місце для фотосесії. Фотографії, зроблені в тіні, можуть вийти невдалими: колір вашого обличчя на знімках буде гірше, а ви самі будете виглядати старше. З іншого боку, якщо на вулиці дуже сонячно або освітлення занадто яскраве, знімок вийде тьмяним і розмитим. Тому знайдіть підходяще місце для фотосесії – з хорошим фоном і правильним освітленням.

9

Пошукайте натхнення. Знайдіть власні фотографії, знімки друзів або знаменитостей, які здаються вам вдалими. Що робить їх такими? Поза? Волосся? Посмішка? Спробуйте повторювати їх, поки не знайдете своє власне висловлювання!

10

Посміхайтеся! Приємна, м’яка посмішка на фото виглядатиме відмінно. Але пам’ятайте, що вона повинна бути помітною.
Чи не випинати зуби. Ви ж не хочете, щоб на ваших портретах люди в першу чергу помічали саме їх. Щоб уникнути цього, заздалегідь почистіть їх (якщо є така можливість) і тримайте язик за верхніми передніми зубами.
Згадуйте про хороших, щасливих моментах життя і дивіться трохи вище об’єктива. На вашому обличчі мимоволі з’явиться посмішка, і ви будете виглядати чудово.
Похохочем, щоб посмішка виглядала більш природною.

Також посміхайтеся очима. Посміхайтеся природно. Для цього кінчиком язика доторкніться до задньої сторони верхніх зубів. Це дійсно допомагає!
Додайте своєму тілу природне положення: повністю розгорніть його в одну сторону, а обличчя поверніть до об’єктиву. Щоб уникнути закритих очей на знімках, дивіться в сторону спалаху, але не прямо на неї.